
Ved ikke helt, hvad der skete med mig, da jeg skulle skrive disse få ord til dette indlæg. Men fik først udgivet dette opslag og opdagede lidt efetr jeg havde skrevet det på engelsk. Ja, underligt nok, men nu er det rettet. Her er to nye tegninger fra mig i S/H tegnet med Artliners på markerpapir A4. 

Og endnu en tegning…

Synes godt om dette:
Like Loader...
Offentliggjort af Stina's Smag
Jeg er en energisk dame på 47 år med mange jern i ilden. Mor til 3 og gift på 22. år. Jeg er indehaver af Christinas Blomster & Livsstil, maler, bager og elsker alt med mad. Denne blog startede i det helt små for 4 år siden og er nu blevet en endnu en af mine hobbyer, som heldigvis mange synes godt om. Håber du kan finde inspiration i nogle af mine indlæg til selv at kaste dig ud i noget kreativt. Om det så er med blomster, mad eller kage, og skriv gerne til mig, så jeg kan gøre denne side bedre eller du bare vil have nogle råd omkring det jeg laver. Jeg er indehaver af Christinas Blomster & Livsstil, som du altid kan følge på Facebook eller Instagram. Der bliver lagt nye blomsteridéer ud flere gange om ugen.
Vis alle indlæg af Stina's Smag
Dine tegninger er vanvittigt smukke. Jeg fatter ikke, hvordan du kan producere så mange flotte tegninger. Er fuld af beundring!
LikeLiked by 1 person
Tusinde tak for de søde ord på vejen. Elsker bare at tegne og det er ren afslapning for mig og balsam for sjælen.
LikeLike